יריעות ביטומניות
שתפו עם אנשי הקשר שלכם
שתפו בווטסאפ​​​​​​​

יריעות ביטומניות-איטום גגות איכותי

קיימות מספר רב של אפשרויות וסוגים שונים של שיטות, שאתן ניתן לבצע איטום גגות, כמו: איטום גגות בשיטת זיפות גגותאיטום בהתזה וכמן כן איטום בעזרת יריעות ביטומניות– זוהי שיטת האיטום המומלצת והפופולארית ביותר לאיטום הגגות. בעזרת שיטה זו ניתן לבצע איטום גגות בטוח, ולא רק לגגות אלא בנוסף לקירות ורצפות בביתנו. יריעות אלו הן יריעות איטום חזקות במיוחד הכוללות שתי שכבות של יריעות אשר עוזרות ליצור איטום עמיד וחזק יותר. על מנת לבצע איטום באמצעות שיטה זו, יש לחמם קודם לכן את היריעות באמצעות מבער גז, כך החומר נידבק חזק יותר, ולאחר מכן יש להניח אותן על גבי הגג כולו,כך ששום מים אפילו לא טיפה, לא תוכל לחדור פנימה.

חשוב לדעת…

חשוב לדעת כי שיטת יריעות ביטומניות לאיטום גגות,זו היא השיטה החזקה ועמידה ואף מומלצת ביותר משאר השיטות הקיימות כיום בשוק בארץ ובכל  רחבי העולם. שיטה זו עומדת מול כל מכשול, בין אם מדובר בשלג כבד בצפון, גשם חזק בכל רחבי הארץ או לחילופין חום בטמפרטורות גבוהות. שיטה זו, תחסוך לכם כסף רב מכיוון שהעמידות של היריעות נגד שריטות ופגמים נוספים מחזיקים מעמד למשך מספר שנים רבות ומוחלפים אחת ל-10 שנים. בנוסף, חשוב לציין, כי בעזרת שיטת איטום יריעות מתבצעות בצבע הלבן, כך נוכל לעבור בקלות את עונת הקיץ החמה מאשר בשיטת איטום אחרות אשר מתבצעות בצבע שחור, כמו: שיטת איטום בעזרת זפת, הקולטת והאוגרת חום. על מנת להשלים תמונת מצב של הגג שלכם, כדאי לבצע בדיקה שגרתית מדי כל תחילת החורף, כך תוכלו לזהות ולמנוע נזקים רבים לביתכם, כיסכם, וכמובן לבריאותכם.

כתר איטום- האיטום החזק ביותר

כתר איטום- זו היא החברה המובילה ביותר והמקצועית ביותר בכל רחבי הארץ המעניקה את שירותיה בתחום איטום בשיטת שונות ובעיקר בשיטת יריעות ביטומניות. חברה זו נוסדה בשנת 1976 מומלצת על ידי קהל לקוחותיה הרחב. חברת כתר איטום, ידועה כחברה בעלת אמינות, עמידות, נאמנות ומקצועיות רבה. בעזרת קליק אחד על העכבר במחשב, תוכלו לקבל אינפורמציה עשירה במידע אודות החברה ולהשאיר פרטיים אישיים ליצירת הקשר, לאחר קבלת פרטים אלה, נציגי החברה יוכלו ליצור עמכם קשר ויקבעו לכם פגישה מול צוות האיטום המקצועי של החברה, על מנת ללמוד את מצב הגג שלכם ולמקרה הצורך, גם לתת הצעת מחיר אטרקטיבית. שמרו על האיטום בביתכם- ואל תשכחו אנחנו כאן לצדכם!

התקשרו עכשיו
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק