איטום גגות
שתפו עם אנשי הקשר שלכם
שתפו בווטסאפ​​​​​​​

איטום גגות- עוד לפני שהגשם בא

לפני בואו של כל חורף, כדאי לבצע בדיקת גגות שגרתית בביתנו, יש לבדוק שאכן הכול תקין  ואין כל פגם או סדק, אשר יכול להוביל אותנו בתחילתו של גשם ראשוני לנזילות קשות וכתמים של רטיבות על הקירות. דבר זה, לא רק מסוכן ויכול להוביל לקריסתו של בנין שלם, אלא גם פוגע ישירות בבריאות של  אותם האנשים שחיים בבית אשר קיימת בו רטיבות מתמשכת. בעזרת איטום גגות, ניתן לפתור את בעיית הנזילות ולעבור את החורף בשלום.

איך לבחור בעלי מקצוע מקצועיים ובאילו חומרים לאיטום גגות להשתמש ?

על מנת למנוע רטיבות אשר חודרת לגג ומתפשטת אל מעבר כל קירות הבניין, יש לבצע איטום גגות, הרי שהגג הוא החלק החשוב והמרכזי בכל בית, הוא בעל חשיפה רבה לכל פגעי מזג האוויר. הדבר הלא פחות חשוב הוא: לדעת לבחור בעל מקצוע אשר בהחלט יידע להשתלט על הבעיה הקיימת תוך כדי שימוש בחומרי איטום לגגות חזקים ומקצועיים אשר יתאימו לאותו הגג הספציפי לאחר בדיקה מעמיקה , הרי  בחירת עבודה עם חומר האיטום, אשר אינו מתאים, יכול לגרום לכשל של כל מערכת האטום מה שיוביל אותנו לנזקים הרבה יותר גדולים ולא רצויים. ישנם בשוק כמה חומרים ידועים בשימוש לאטום גגות כמו: זפת חמה, חומרי איטום ביטומניים, חומרי איטום אקריליים ועוד…לפני הזמנת עבודה מול בעל המקצוע מסוים, חשוב לבדוק היטב את "דעות הקהל", המבוססות על שביעות רצונם או אי שביעות רצונם של אותם הלקוחות אשר טופלו על ידי אותו בעל המקצוע. כמו כן רצוי לבצע השוואת מחירים לאחר קבלת הצעה מפורטת,לעיתים גם כדאי לקבל ייעוץ מקצועי על ידי פניה לכמה בעלי מקצוע, כך תוכלו להיות בטוחים שמדובר באותה הבעיה ולא בכמה בעיות שונות.

כתר איטום- שומרים על הגג, שומרים על הראש

כתר איטום, הינה חברה בעלת כארבעים שנות ניסיון בתחום איטום גגות. זהו עסק משפחתי אשר עובר מדור לדור. בעזרת מתכון מיוחד ומקצועי, שומרת החברה על גגות ביתם של מאות לקוחות מרוצים, שנים רבות. חברת כתר איטום מתמחה בכמה סוגי איטום ידועים, כגון: איטום בזפת, איטום עם יריעות ביטומניותאיטום בהתזה ואיטום עם בתקל. הדבר החשוב ביותר בחברת כתר איטום בה היא מתמחה- זו היא אמינות ומקצוענות. תוכלו לקבל ייעוץ ישיר ומפורט מול קבלני איטום. חברת "כתר איטום" מלווה את לקוחותיה לא רק בתחילת דרכם, אלא גם במהלך ובסיום העבודה.

התקשרו עכשיו
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק