זיפות גגות
שתפו עם אנשי הקשר שלכם
שתפו בווטסאפ​​​​​​​

זיפות גגות- פתרון יעיל וקל נגד נזילות

עם בואו של החורף, מתחילות לצוץ בעיות שונות בגגות ביתנו, כגון רטיבות על קירות הבניין והתקרה המתפוררת עקב חלחול מי הגשם ועוד… על מנת למנוע נזקים רבים ולעצור את הרס של בניין כולו, יש לבצע  זיפות גגות בזמן. את  בדיקת התקינות של הגגות רצוי לבצע עוד לפני בואו של הגשם הראשון, כך תוכלו למצוא פתרון מיידי ולתקן את הנזק עוד בתחילתו,במילים אחרות: ככל שתוכלו לזהות את הבעיה טרם גרימת נזקים רבים, כך תוכלו יותר לשמור על בטיחותכם ועל כספיכם, הרי ככל שעובר הזמן, נזק הולך וגדל כך גם גדל הטיפול הדרוש עד לפתרון בבעיה. 

משמעות של זיפות גגות ותהליכיה

כיום, קיימות שיטות רבות בשוק לאיטום גגות ביתנו, השיטה הנפוצה ביותר היא על ידי זיפות גגות, שיטה זו עוזרת לנו להגן על קורות הגג שלנו בפני חדירות מים במזג האוויר המשתנה וההפכפך שלנו. שיטה זו, נעשית באמצעות זפת. איטום הגגות אשר נעשה בשיטה זו, דורש מבעל המקצוע להיות בעלי ידע רב בתחום ובעלי ניסיון רב של שנים, על מנת שיוכל לפתור את בעיית הנזילה לתווך זמן של שנים ארוכות.

איטום במכונת זפת 

מכונה לחימום הזפת ללא עשן לכלוך ופיח, שיטה חדישה מתקדמת בענף איטום.
יתרונות המכונה - חימום הזפת בטמפרטורה מבוקרת, זפת תקני ואיכותי.

חימום מכונת הזפת 

זיפות גג
בכדי להכין את משטח העבודה לזיפות הגגות, יש לבצע תחילה את הניקוי היסודי והעמוק של הגג על מנת שלא יהיה שום לכלוך העשוי לקלקל לנו את עבודה ולגרום להיווצרותם של סדקים בזפת לאחר תהליך הייבוש. חשוב מאוד, כי בעל המקצוע יעבור שלב– שלב בצורה זהירה ונכונה. לאחר ניקוי הגג בצורה יסודית ביותר והכנתו של משטח העבודה, יש למרוח שכבת יסוד אחת כדי שיהיה לזפת קל יותר להיצמד לגג ולהמתין תווך זמן של כעשרים וארבע שעות. רק לאחר תום הזמן הנקוב, נעבור אל שלב המריחה של הזפת עצמה. חשוב מאוד לחזור על אותה הפעולה מספר פעמים, ולבדוק שאכן האיטום נעשה בצורה מקצועית.


עם חברת כתר איטום, תוכלו לישון בשקט

חברת כתר איטום, הידועה בתחום איטום גגות בשיטת זיפות גגות קיימת בשוק  שנים רבות, בעלת ניסיון רב בזיהוי, איתור ותיקון נזקים לתווך של שנים  ארוכות. חברת כתר איטום מפורסמת בין היתר באמצעות כישרונותיה במתן שירות מקצועי,אדיב לכלל לקוחותיה בכל רחבי הארץ מהדרום ועד הצפון. בעזרת קבלני איטום העומדים לרשותכם בכל עת ובכל שעה, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי המפרט כל פרט ופרט ונותן לכם יד לפתרון של השקט הנפשי שלכם.

התקשרו עכשיו
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק