סיוד גגות
שתפו עם אנשי הקשר שלכם
שתפו בווטסאפ​​​​​​​

סיוד גגות-גג איטום בצבע נקי

כיום קיים מגוון רב של אפשרויות המאפשרות לנו לעבור את החורף בשלום בעזרת איטום גגות הבית. אחת האפשרויות היא בעזרת סיוד גגות או במילים  אחרות הלבנת הגגות. לפני שנים רבות נהגו לבצע הלבנת גגות, באמצעות סיד אשר שימש בנוסף לחומרי איטום שצבעם היה שחור. כידוע , חומרי איטום בצבעים כהים, אוגרים את החום המגיע מקרני השמש, כך שהאוויר בתוך הבית, הופך להיות לחנוק והאיטום עצמו שעשוי לדוגמא: מזפת הופך להיות לנוזלי. על מנת לפתור בעיה זו, בשנים האחרונות, יצאו  לשוק הבינלאומי חומרי הלבנה מתקדמים אשר עוזרים לנו לשמר את הקיים בצורה הטובה והעמידה יותר ולהחליף את השימוש בסיד. חומרים אלו, מאפשרים לנו לעבוד על גגות אשר עברו תהליך של איטום בעזרת יריעות ביטומניות וגם איטום באמצאות זפת.

תהליך סיוד גגות

חומרי ההלבנה, הם צבעים העשויים מחומרים אקריליים המיוחדים לגגות. קיים מגוון רחב של חומרי הלבנה, המיוצרים על ידי מגוון רחב של חברות שונות בארץ ובעולם, הדבר החשוב ביותר בחומר ההלבנה אקרילי זאת עמידותו מפני  שינויי מזג האוויר. את תהליך סיוד גגות, יש לבצע ביסודיות ובהדרגתיות רבה. בשלב הראשוני, יש להכין את משטח העבודה על ידי ניקיון יסודי של השטח מאבק ולכלוך יש לבצע זאת  גם במקומות הצפופים אשר כמעט ולא ניתן להגיע אליהם בקלות. רצוי לבצע שטיפה יסודית, לפני תחילת תהליך הסיוד באמצעות צינור השקיה כך שהמים יוכלו לחדור לאותם המקומות הצפופים ובעזרת גריפת המים, תוכלו לבצע את ניקיון המשטח בצורה טובה יותר, כמובן שחשוב להמתין עד לייבוש מלא של הגג. לאחר ביצוע פעולות אלו, נוכל להתחיל בהכנת התערובת לסיוד. במקרה שהחלטתם לבצע את סיוד והלבנת הגג בעצמכם, רצוי לבדוק מול בעלי המקצוע באילו חומרים כדאי להשתמש ובאיזו כמות.

תהיו בטוחים עם כתר איטום

חברת כתר איטום, זו היא החברה הידוע ביותר בכל רחבי הארץ ומעניקה לכלל לקוחותיה, מגוון רחב של שירותי איטום בשיטות שונות, כגון: איטום גגות באמצעות זפת, איטום בהתזה, איטום באמצעות יריעות ביטומניות  וכמובן בשיטת סיוד גגות. בחברת כתר איטום תוכלו לקבל ייעוץ יעיל ומקצועי וישיר מבעלי החברה עצמה אשר קיימת בשוק הישראלי ובכל רחבי הארץ עם וותק של כ-40 שנות ניסיון. תוכלו להתרשם מתגובות של לקוחות שונים אשר השאירו מזכרת נעימה, באמצעות מכתבי המלצה עבור החברה. עם חברת כתר איטום הגגות ביתכם יהיו בידיים טובות ואמינות.

מחירים עבור שירותי סיוד הגגות

קיימות חברות שונות ברחבי הארץ אשר מעניקות שירותי סיוד גגות לבתים פרטים, גגות של מחסנים ובתי עסק שונים. תהליך סיוד הגגות הוא תהליך מורכב וחייב להתבצע בדיוק לפי הוראות הנדרשות, לכן, גם המחירים עבור שירות זה מתפלגים לפי אורך המטרים של הגג, כלומר סיוד גג עד 40 מ"ר יכול לנוע בין ה 300 ₪ ל- 400 ₪ ואילו מודבר בסיוד גגות העולים על 40 מ"ר, יכולים המחרים לנוע בין  4 ₪ ל- 10 ₪ עבור מטר מרובע אחד. מחירים אלו מבוססים על שירותי סיוד גגות בלבד מבלי להתחשב בטיפולים נוספים אותם זקוק לעבור גג ביתנו. על מנת לא להיכלא למצבים שאינם נעימים לכיסנו, כדאי לבצע מדידת שטח העבודה הנתון מראש, לקבל ייעוץ מקצועי מכמה בעלי מקצוע המתמחים בתחום וכמובן, לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות על ידי ביצוע השוואת מחירים בשטח. ניתן לקבל הצעות מחיר הן באמצעות אתרי האינטרנט השונים, אשר מאפשרים קבלת מידע נחוץ ומגוון מכמה בתי עסק העוסקים בבניה וסלילה. חשוב להדגיש, כי בעל המקצוע אשר יגיע לטפל בקורות גגכם, יהיה אכן בעל תעודה מוסמכת ורישיון לעסוק בתחום זה.


חשוב לדעת…

סיוד גגות, או הלבנת גגות מומלץ שיתבצע בחודשים שלפני עונה הקיץ, כלומר בחודשי האביב וזאת, על מנת למנוע נזקים עתידיים של הגגות, באם בואו של גשם בלתי צפוי או התחממות של הגגות מעל דירות העליוניות בחודשי הקיץ החמים. ידוע כי, הטמפרטורה של משטח הגג העליון יכולה להגיע בימי הקיץ החמים ל 40 מעלות מעל לטמפרטורת האוויר אשר שוררת בחוץ, כלומר אם ביום קיץ רגיל טמפרטורת האוויר  הינה 28 מעלות, הטמפרטורה של משטח הגג עצמו יכולה להעלות על 68 מעלות צלסיוס. עקב התחממות רבה זו, כל משטח הגג כולו אוגר לתוכו את החום ופולט אותו כלפי פנים של הדירות העליונות. במצבים אלו, קשה מאוד לדיירי הדירות הגבוהות לעבור את חודשי הקיץ החמים, על ידי קושי רב בנשימה, ואי כניסתו של האוויר הצח אל חדרי הבית. צביעה או הלבנה של הגגות באמצעות סיוד גגות מפיתה משמעותית את הטמפרטורה של המשטח העליון של הגג ומשאירה אותה גבוה רק בכ 10 מעלות יותר מאשר טמפרטורת האוויר השוררת בחוץ. קיימת המלצה לבצע הלבנה גם על גבי גגות אשר בוצע בהם בעבר טיפול יל ידי יריעות ביטומניות. הלבנה זאת יכולה להתבצע באמצעות חומרי הלבנה שונים או צבעים אקריליים שונים, אך לא באמצעות סיד לבן.


חומרי הלבנה או סיוד גגות

קיים מגוון רב של חומרי הלבנה וכן סיוד גגות אשר מיוצרים ומובאים מארצות שונות ויצרנים שונים. לפני שאנו רצים לרכוש חומר הלבנה או סיוד כלשהו,  יש לוודא את כל הסימפטומים מהם עשויים חומרי הלבנה. ישנם הוראות ברורים הרשומים על גבי החומרים ומספקים מידע אודות איכות החומר אשר אמור לעמוד באישורים הנדרשים בעת הגנת הצרכן. חשוב להדגיש, כי שימוש בחומרים אקריליים שונים, כגון: סופרקריל או נירוקריל אינם מאפשרים בשום פנים ואופן שימוש במדללי צבע שונים הכוללים בתוכם חומר בשם טרפנטין, העלול לגרום לפגיעות ולהמסות שכבות האיטום הביטומנית ושכבות איטום אשר נעשו בצורת יריעות  או זפת. חשוב מאוד לפנות אל בעל המקצוע אמין ומקצועי עוד לפני שמתחילים לבצע עבודות מסוג זה באופן עצמאי. זכרו כי אדם שאינו מקצועי עלול להוביל אחריו נזקים רבים על ידי עבודתו השגויה, גם אם נראה לכם שהכול נעשה כראוי. לפעמים עדיף לשלם כמה שקלים יותר ולהזמין בעל מקצוע אחראי שיסביר לכם את אופן העבודה כולה, מאשר לבצע טעויות שיגרמו להוצאת כספים גדולים בעתיד עבור התיקונים.


הביטחון והשקט מאחורי המקצועיות

ככל שתתעניינו יותר ותחפשו מידע רב, על בעל המקצוע אשר הוזמן לביצוע העבודה, כך תוכלו להיות יותר בטוחים בתוצאות עבודתו, כלומר: חשוב מאוד להתעניין באופן עבודתו של אותו בעל המקצוע לא רק על פי דברי הרוב, אלא גם לפי תמונת ראות עינכם. חשוב להבין, כל פרט ולשים דגש על תשובות הנענות על ידי אותו הקבלן. כמו כן חשוב שתשובתו תהיה מבוססת לא רק על פי דברי סרק, אלא על פי בדיקה מעמיקה אשר נעשתה בדיאגנוזת מצבו של הגג בביתכם. חשוב לבצע מוסכמות על ידי חתימה על הסכם העבודה מול אותו הקבלן ולקבל אחריות כתובה ומוזכרת בחוזה עבור עבודתו בשטח. ישנם קבלני בנין, אשר מבטיחים אחריות רבה לתוצאות עבודתם למשך כ- 10 שנים, לכן כדאי לשמור על הסכם חתום זה במקום בטוח ונגיש לראות עינכם. הביטחון והשקט הנפשי שלכם תלויים הן בכם על ידי בחירתו של בעל מקצוע אמין, המתמחה עם סיוד גגות והן על ידי מקצועיותו של הקבלן הנבחר.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק