אודות

אודות כתר איטום

שתפו עם אנשי הקשר שלכם
שתפו בווטסאפ

  חברת כתר איטום חרטה על דגלה, מקצועיות ואמינות כבר משנת 1976, כאשר אב המשפחה הוא זה שהקים בין הראשונים בארץ את החברה. מנהל החברה היום הינו בנו, מר אליאור גבריאלי, אשר ממשיך את מפעלו של אביו מזה 15 שנה. חומרי האיטום של חברת כתר איטום, הם בין האיכותיים ביותר והשיטות הן מהמשוכללות. לחברה יש ציוד חדשני, אנשי צוות מקצועיים והשירות ניתן בכל האזורים בארץ. הידע המצטבר בתחום האיטום וכן, מיומנות וניסיון של 25 שנה, הם אלה המעניקים לחברת כתר איטום את היכולת לפתור כל בעיית איטום, בידוד ותחזוקה נכונה בתחום זה.

במה אנו שונים משאר חברות האיטום בארץ?
​​​​​​​

חברת כתר איטום מעניקה שירות בכל אזורי הארץ, תוך התחייבות בעמידה בלוחות הזמנים. החברה מתחייבת באמצעות חוזה, הנחתם בין הלקוח והחברה, לבצע את האיטום שיכלול גם את המחיר, את חומרי האיטום ואת האחריות שניתנת על האיטום. העבודה של כתר איטום, הינה מקצועית ויסודית, מאות לקוחות של חברת כתר איטום מרוצים , מה שמעיד על אמינות ומקצועיות

אם אתם מריחים את החורף בפתח והגיע הזמן לחדש את האיטום, יש לפנות לחברות ידועות שיש להן וותק של שנים בתחום האיטום. פנייה לחברה כזאת, תגרום לכם להיות שקטים ולעבור חורף חם ויבש מבלי שייגרם נזק לקירות ולמבנה בכלל.

אחת החברות הידועות באיטום, הינה כתר איטום, שממשיכה  כבר דור שני, את העסק של אב המשפחה שהקים אותו משנת 1976. העסק המשפחתי היה בין הראשונים בארץ בתחום האיטום המתקדם והיום, הבן הממשיך אליאור גבריאלי, הוא זה שמנהל את העסק ביד רמה ובמיטב המסורת שהיא שירות אדיב, מקצועיות ואמינות.

כתר איטום שירות ואחריות

האיטום בחברת כתר איטום, קיים בגגות, קירות ורצפות. השירות ניתן הן למגזר הפרטי והן לעסקי. לחברת כתר איטום, קיים צוות מיומן העובד שנים רבות בתחום האיטום והשירות ניתן בכל רחבי הארץ. חברת כתר איטום, מעניקה 10 שנות אחריות על איטום באמצעות יריעות ביטומניות, מה שמראה על איטום יעיל. מנהלי החברה, ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת, להעניק לכם ייעוץ לא מחייב והצעת מחיר משתלמת.

 052-5009269
 הבנים 3, נס ציונה

 keteritum@gmail.com

להצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק